PAYLASIM MERKEZİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» ÜYE OLUN PARA KAZANIN
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 5:41 pm tarafından diablo

» peygamberimiz (S.A.V.)e hakaret içeren karikatürleri çizen, danimarkalı karikatürist öldü.
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 5:40 pm tarafından diablo

» Yeni Loading Ekranı.. SeqamenT - VoreauX
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 5:35 pm tarafından diablo

» Medieval II Total War | RiP | BOL SS | 1.7GB | SeqamenT | Osmanlı Devletiyle birlikte 47 farklı millet. |
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 5:16 pm tarafından diablo

» Ölümsüzlüğü 71 yıl önce işte bu Türk buldu !!
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 5:06 pm tarafından diablo

» İngilizce Ecsro Sibi Bot.. SeqamenT - Voreaux
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) EmptyPaz Ara. 13, 2009 10:41 pm tarafından nirvana

» VSRO İngilizce Media.pk2 -31 Mayıs 2009 [SeqamenT]
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) EmptyCuma Kas. 27, 2009 2:19 pm tarafından _aydin

» rica etsem bu müziğin adını bilen var mı?
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) EmptyÇarş. Haz. 10, 2009 3:05 am tarafından nirvana

» ÖĞRENCİ HEP HAKLIDIR...
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) EmptyÇarş. Haz. 10, 2009 3:05 am tarafından nirvana

Reklam Alanı

derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri)

3 posters

derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) Empty derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri)

Mesaj tarafından creyzocean C.tesi Mayıs 09, 2009 12:21 am

SANMAKİ DERT SADECE SENDE VAR..

SENDEKİ DERDİ NİMET SAYANLAR DA VAR..

derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) 15rz2pk

derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) 2ngwjur

derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) Zl3ymd

derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) 2ihnnm8

derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) 2cny5ow

demek ki neymiş :
derdimi dinledim, derdimden iğrendim...
onun derdini gördüm, derdime imrendim....

Ömür Dediğin Üç Gündür,
Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,
O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür,
O Da Bugündür...

Gözler arasındaki ilişkiyi biliyor musun?
Onlar birlikte göz kırparlar, birlikte ağlarlar, her şeyi birlikte görürler ve birlikte uyurlar.
Buna rağmen aslabirbirlerini görmezler.
Arkadaşlık bunun gibi olmalı.
Arkadaşsız hayat cehennem gibidir.

(alıntıdır)
creyzocean
creyzocean
Administratör
Administratör

Rep Gücü : 1597
Rep Puanı : 42

Basarı
Basarı:
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) Imgleft200/250derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) Emptybarbleue  (200/250)

derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) Empty Geri: derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri)

Mesaj tarafından nirvana C.tesi Mayıs 09, 2009 3:43 pm

tesekkürler gercekten dogru
nirvana
nirvana
Yönetici(Admin)
Yönetici(Admin)

Rep Gücü : 36985396
Rep Puanı : 141

Basarı
Basarı:
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) Imgleft1500/1500derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) Emptybarbleue  (1500/1500)

https://paylasimmerkezi.forum.st

derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) Empty Geri: derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri)

Mesaj tarafından SeqamenT Paz Mayıs 10, 2009 12:04 pm

Gerçekten güzel Emeğinize sağlık
SeqamenT
SeqamenT
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Rep Gücü : 344
Rep Puanı : 24

Basarı
Basarı:
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) Imgleft150/250derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) Emptybarbleue  (150/250)

Mesaj tarafından nirvana Paz Mayıs 10, 2009 7:25 pm

alkis
nirvana
nirvana
Yönetici(Admin)
Yönetici(Admin)

Rep Gücü : 36985396
Rep Puanı : 141

Basarı
Basarı:
derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) Imgleft1500/1500derdimi dinledim, derdimden iğrendim... onun derdini gördüm, derdime imrendim... (mutlaka gir içeri) Emptybarbleue  (1500/1500)

- Similar topics